Magnetinis užraktas nuo vaikų, 12 vnt.

Prekės kodas: 1318

25,99 su PVM

Šį mėnesį parduota: 66

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Nematoma magnetine apsauga nuo vaiku atidarančių spintas, stalčius, spinteles ir t.t. Šios priemonės padės išlaikyti namų tvarką ir taip pat padės išvengti nereikalingų nelaimių.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 28 rugsėjo, 2023**
Pateikite užsakymą dabar, gauikite prekę/es 30 rugsėjo, 2023**

Spintelių apsauga nuo vaiku, Baldu apsaugos nuo vaiku, Magnetinis užraktas, Spintelių užraktai, Magnetiniai stalčių užraktai, Stalčių užraktai nuo vaiku, Vaiku apsaugos, Prekes vaikams.

Magnetinis užraktas nuo vaikų – tai universali saugumo sprendimas, skirtas garantuoti vaiko saugumą namuose, siekiant užkirsti kelią pavojingoms situacijoms. “Vaikusaugumas” siūlo naudoti šiuos magnetinius stalčių užraktus ir spintelių apsaugą nuo vaikų, kad būtų lengviau užtikrinti jų saugumą.

Universalūs stalčių užraktai ir spintelių užraktai yra neįmatomi spintų užraktai, kurie pagerina vaikų saugumą. Unikalus magnetinis slaptas užraktas su atvira funkcija yra patogus, nes jis lengvai pritvirtinamas prie baldų be gręžimo, užtikrinant saugumo reikalavimus spintai.

Magnetinės spintų užraktai yra naudingi baldų priežiūrai ir apsaugai. Jie ne tik apsaugo vaikus nuo galimų pavojų, bet ir suteikia papildomą apsaugą baldams nuo vaikų. Be to, magnetiniai užraktai yra nepažeidžiantys baldų, o jų montavimas trunka tik 5 minutes, naudojant 3M tvirtą lipnią juostą.

Magnetinis užraktas 360 laipsnių leidžia jį fiksuoti bet kuria kryptimi, suteikiant lankstumą spintelių užraktams. Ši baldų apsauga nuo vaikų pasižymi universaliais užraktų rinkiniais namams, pritaikytiais bet kokioje spintoje ar stalčiuje.

Prieš naudojantis magnetiniais užraktais, rekomenduojama laikytis šių saugumo patarimų namuose:

  1. Prieš montuojant nuvalykite nuo paviršiaus riebalus ir dulkes ir išdžiovinkite paviršių.
  2. Išpakuojant korpusą, jungiklį nustatykite į viršutinę padėtį.
  3. Prieš naudojantis pritvirtintu užraktu, leisti juostai išdžiūti 24 valandas.
  4. Užrakto pritvirtinimo būdas gali būti šiek tiek pakeistas, atsižvelgiant į Jūsų spintos ar stalčiaus dizainą.
  5. Baldams, durims, storesnėms nei 3 cm. arba metalinėms nerekomenduojami!

“Vaikusaugumas” siūlo šiuos magnetinius stalčių užraktus ir spintelių apsaugą nuo vaikų kaip universalų saugumo sprendimą. Mūsų produktai yra ne tik patikimi, bet ir lengvai naudojami. Įsigijus šį paprastą rinkinį saugumui, Jūs gausite ne tik saugumo garantiją, bet ir papildomą ramybę, žinodami, kad vaikai yra saugūs ir sveiki.

Magnetiniai užraktai ir spintelių apsauga nuo vaikų sukuria saugesnę aplinką vaikams, nes jie neleidžia atsitiktinai atidaryti spintelių ar stalčių, kuriuose laikomi pavojingi daiktai.

Taigi, jei norite užtikrinti vaiko saugumą namuose, magnetiniai spintų užraktai ir spintelių apsauga nuo vaikų yra būtent tai, ko Jums reikia. Šios priemonės padės išlaikyti namų tvarką ir taip pat padės išvengti nereikalingų nelaimių.

Pakuotėje:

  • užraktai 12 vnt.
  • raktai 2 vnt.
  • rakto laikikliai 1 vnt.
  • montavimo dangtelis
  • Instrukcija

Dėkojame, kad pasirinkote “Vaikusaugumas”. Mes esame čia, kad padėtume jums užtikrinti saugią ir ramią aplinką savo namuose. Su mūsų produktais, jūs galite būti tikri, kad jūsų vaikas yra saugus ir laimingas.

GERIAUSIA SPINTU, SPINTELIŲ UŽRAKINIMO PRIEMONE

Naudojimo ypatumai:

Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%
Užraktas skirtas 0-100 metų

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Panašiu prekių Video:

Svoris 0,45 kg
Išmatavimai 20 × 13 × 4 cm
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Magnetinis užraktas nuo vaikų, 12 vnt.”