Kampų apsauga balta, kom. 4 vnt.

Prekės kodas: 1080

1,95 su PVM

Šį mėnesį parduota: 1248

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Minkšti ir elastingi putu kampai – Išoriniai matmenys 5,5×3,5×5,5 cm. Apsaugos baldams nuo vaiku yra ne tik praktiškas, bet ir būtinas sprendimas kiekvienai šeimai, kurioje yra maži vaikai.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 1 birželio, 2023**
Pateikite užsakymą per 17 valandų ir 10 minučių kad gauti prekę/es 3 birželio, 2023**

Apsauga aštriems baldų kampams, Apsaugos stalo kampams, Minkštos Kampų Apsaugos, Kampu apsauga, Kampu apsauga vaikams, Kampu apsaugos nuo vaiku, Apsaugos baldams nuo vaiku, Kampų apsaugos, Apsaugos kampams, Baldu apsaugos nuo vaiku, Kūdikiu prekes, Prekės vaikams, Apsaugos.

Apsaugos aštriems baldų kampams: Kampų apsauga balta – būtina kiekvienoje šeimoje su mažais vaikais. Šis produktas suteikia efektyvią apsaugą nuo aštrių stalviršių, staliukų, spintelių, laiptų ir kitų pavojingų kampų, mažindamas riziką, kad Jūsų vaikas atsitiktinai atsimuštų ir susižeistų.

Kampu apsauga vaikams yra lengvai pritvirtinama prie baldų kampų naudojant dvipusę lipnią juostą, kuri yra pridedama prie produkto komplekto (pastaba: maksimalus tvirtumas pasiekiamas po 24 valandų). Tai padeda kūdikiams ir vyresniems vaikams saugiai žaisti aplink namus, nesirūpinant galimais sužeidimais.

Apsaugos stalo kampams taip pat yra lengvai valomos ir išlaiko savo formą bei elastingumą ilgą laiką. Medžiaga, iš kurios pagamintos kampų apsaugos, yra NBR – tai reiškia, kad jos yra minkštos, bet tvirtos ir atsparios smūgiams.

Kūdikių prekės, tokios kaip apsaugos kampams, yra būtinos visiems tėveliams, norintiems užtikrinti savo vaikų saugumą kasdieniame gyvenime. Prekės vaikams, skirtos apsaugoti nuo vaikų, padeda jums rūpintis savo mažyliais, neprarandant ramybės.

Baldu apsaugos nuo vaiku, kaip Kampu apsaugos nuo vaiku, yra vienas iš būdų, kaip padėti užtikrinti Jūsų vaikų saugumą ir sveikatą. Apsaugos baldams nuo vaiku yra ne tik praktiškas, bet ir būtinas sprendimas kiekvienai šeimai, kurioje yra maži vaikai.

„Vaikusaugumas“ siūlo platų Kampų apsaugos, skirtų vaikams, asortimentą. Kampu apsauga balta yra vienas iš daugelio produktų, kuriuos galite rasti mūsų elektroninėje parduotuvėje, skirtos apsaugoti nuo aštrių kampų ir padėti Jūsų šeimai jaustis saugiai bei patogiai namuose.

  • Spalva – balta.
  • Storis: 1,1 cm.
  • Išoriniai matmenys (plotis / aukštis / ilgis): 5,5×3,5×5,5 cm.

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video panašiu prekių:

Svoris 0,025 kg
Išmatavimai 12 × 7 × 6 cm
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kampų apsauga balta, kom. 4 vnt.”

Jums taip pat gali patikti…