Apie Apsaugos Vaikams

Apsaugos vaikams namuose, rūpinames mažyliu saugumu namuose.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti būtiniausias apsaugos prekes, kad apsaugot pačius mažiausius vaikus nuo traumų namuose. Šiek tiek žemiau išvardysime keletą galimų namų vaikų apsaugos priemonių! Norėdami rasti tinkamas vaikų apsaugos prekes Lietuvoje, jums tereikia pasirinkti vieną iš mūsų vaikų apsaugų kategorijos prikių mūsų parduotuvėje.

Namai yra vieta, kur vaikas jaučiasi ramus ir saugus, apgaubtas namiškių šilumos ir meilės. Komplektinis mūsų vaikų apsaugos prekių bei priemonių panaudojimas apsaugos jūsų vaiką nuo tam tikrų traumų namuose, o tėvelius – nuo nereikalingo rūpesčio ir streso.

    Mūsų Parduotuvė

Paukščių g. 9, Kaunas 45184Lietuva

Telefonas: +37060339610
Email: mb@apsaugosvaikams.lt

    Darbo Valandos

24/7 Ištisus metus

Apsaugos prekės jūsų namam

Vaikai dažnai krenta, yra judrūs ir dėl to gali užsigauti galvą ar netgi akis. Apsauginiai kampai yra nebrangi, bet labai efektyvi priemonė vaikų apsaugos nuo sužalojimų priemonė. Spintelių užraktai bei magnetai. Jais galima uždaryti spintelių dureles taip, kad vaikutis jų neatidarinėtų, neužsigautų, taip pat neišimtų jose esančių dūžtančių ar kitaip jam pavojingų daiktų. Be to, toks įrenginys padeda palaikyti tvarką namuose. Durų apsaugos. Vaikai ypač mėgsta žaisti su atsiveriančiomis/užsiveriančiomis durimis, dėl to dažnai susižaloja pirštus. Tai efektyvi ir patikima priemonė, apsauganti vaikus nuo pirštų prisivėrimo ar kitokio užsigavimo.

Astisliepimai

Mum labai rūpi jųsų mažylių saugumas, bei visados jum patarsime kokių prekių jums gali prireikti įvairiuose situacijuose

Renatas Likšnys

Dabar daug ramiau gyvent, žinant kad mūsų berniukas neatidarynes stalčių ir spintelių

Aleksas Viazovskis

Greitas ir patogus apsipirkimas, džiaugiames naujom apsagos primomėmis, rekemenduoju magnetus

Ugnė Samuolienė

Prekės labai puikios kokybės, bendravimas- 100balų 🙂 operatyvumas, norų įvykdymas- viskas laiku, pasitariant 🥰

Viktorija Dornykiene

Puikus kokybės ir kainos santykis! Greitas ir malonus aptarnavimus!