Nemokamas siuntimas į paštomatą apsipirkus už €40+*

Apie Apsaugos Vaikams

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti būtiniausias apsaugos prekes, kad apsaugot pačius mažiausius vaikus nuo traumų namuose. Šiek tiek žemiau išvardysime keletą galimų namų vaikų apsaugos priemonių! Norėdami rasti tinkamas vaikų apsaugos prekes Lietuvoje, jums tereikia pasirinkti vieną iš mūsų vaikų apsaugų kategorijos prikių mūsų parduotuvėje.


Namai yra vieta,

Kur vaikas jaučiasi ramus ir saugus, apgaubtas namiškių šilumos ir meilės


Komplektinis mūsų vaikų apsaugos prekių bei priemonių panaudojimas apsaugos jūsų vaiką nuo tam tikrų traumų namuose, o tėvelius – nuo nereikalingo rūpesčio ir streso.

Apsaugos vaikams namuose

Rūpinames mažyliu saugumu namuose


Vaikai dažnai krenta, yra judrūs ir dėl to gali užsigauti galvą ar netgi akis. Apsauginiai kampai yra nebrangi, bet labai efektyvi priemonė vaikų apsaugos nuo sužalojimų priemonė. Spintelių užraktai bei magnetai. Jais galima uždaryti spintelių dureles taip, kad vaikutis jų neatidarinėtų, neužsigautų, taip pat neišimtų jose esančių dūžtančių ar kitaip jam pavojingų daiktų. Be to, toks įrenginys padeda palaikyti tvarką namuose. Durų apsaugos.

Vaikai ypač mėgsta žaisti su atsiveriančiomis/užsiveriančiomis durimis, dėl to dažnai susižaloja pirštus. Tai efektyvi ir patikima priemonė, apsauganti vaikus nuo pirštų prisivėrimo ar kitokio užsigavimo.

Pasirupinkite savo

Vaikų saugumu namučiuose


Mūsų parduotuvėje rasite daug skirtingų kategorijų skirtoms apsaugoms vaikams buityje. Žemiau rasite populiariausias kategorijas: