Apsaugos spintelių durelėms, 2 vnt.

Prekės kodas: 1370

4,69 su PVM

Šį mėnesį parduota: 84

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Mūsų spintelių užraktai yra ne tik praktiški, bet ir elegantiški. Balta spalva dera su bet kokiu interjeru, todėl Jūs galite būti tikri, jog stalčių apsauga nuo vaikų atrodys puikiai visose Jūsų namų erdvėse.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 28 rugsėjo, 2023**
Pateikite užsakymą dabar, gauikite prekę/es 30 rugsėjo, 2023**

Vaiku prekes, Stalčių apsauga nuo vaiku, Stalčių apsaugos nuo vaiku, Vaikų saugumas, Užraktai nuo vaiku, Stalčių apsauga nuo vaikų, Spintelių užraktai.

Apsaugos spintelių durelėms yra ne tik paprastas spintelių užraktas. Tai yra išmanus stalčių apsauga nuo vaikų, kuris neleidžia smalsuoliui atidaryti spintelių ir pasiekti potencialiai pavojingus daiktus. Be to, šis produktas apsaugo mažųjų pirštukus nuo prisispaudimo. Tai užtikrina didžiausią vaikų saugumą.

Kūrėjai, Europos inžinieriai, sukūrė šią stalčių apsaugą nuo vaikų atsižvelgdami į geriausią patirtį ir šiuolaikines technologijas. Jie visada siekia užtikrinti šeimos sveikatą ir saugumą.

Tai nėra tik paprasti spintelių užraktai. Tai yra užraktai nuo vaikų, kurie yra lengvai montuojami be jokių įrankių ar gręžimo, naudojant 3M patvarią lipnią juostą, apsauga sukimba su dauguma paviršių, o išmontavus nepalieka jokių pėdsakų. Tai reiškia, kad jūs galite lengvai įdiegti šią apsaugą per mažiau nei 2 minutes.

Apsaugos spintelių durelėms yra pagamintos iš hipoalerginio ABS plastiko, kuris yra lengvai valomas ir tinka daugumai paviršių.

Apsaugos spintelių durelėms yra viena iš daugybės kokybiškų vaikų prekių, kurias siūlo “Vaikusaugumas”. Įsigykite šią spintelės apsaugą jau šiandien ir užtikrinkite savo vaikų saugumą namuose.

Specifikacija:

  • Dydis: 93x43x15 mm.
  • Komplektas: 2 vienetas.
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas)
  • Spalva: balta
  • Tinka stiklinėms durelėms.
  • Užraktas skirtas 0-3 metų vaikams.

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų

Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video:

Svoris 0,045 kg
Išmatavimai 10 × 10 × 2 cm
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Apsaugos spintelių durelėms, 2 vnt.”

Jums taip pat gali patikti…