Universalus saugumo užraktas.

Prekės kodas: 1350

11,69 su PVM

Šį mėnesį parduota: 57

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Šis užraktas stalčiams ir spintelėms yra lengvai pritvirtinamas ir nereikalauja gręžimo ar varžtų, todėl jis yra idealus sprendimas stalčių apsaugai nuo vaikų.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 1 birželio, 2023**
Pateikite užsakymą per 18 valandų ir 23 minučių kad gauti prekę/es 3 birželio, 2023**

Apsauga nuo vaiku, Vaiku prekes, Vaikams prekes, Stalčių apsauga nuo vaiku, Stalčių apsaugos nuo vaiku, Spintelių apsauga nuo vaiku, Vaiku apsaugos, Apsauga nuo vaiku spintelėms, Stalčių apsauga nuo vaikų, Apsaugos spintelėms nuo vaiku.

Universalus saugumo užraktas – efektyvus vaikų apsaugos užraktas, kuris yra būtina kiekvienos šeimos stalčių ir spintelių apsauga nuo vaikų. Šis užraktas stalčiams ir spintelėms yra unikalus dėl savo universalaus taikymo. Jis puikiai tinka visų tipų stalčiams, spintelėms, šaldytuvams, klozeto dangčio užraktas, mikrobanginėms krosnelėms ir kitoms įrangos dalims, kurias vaikai gali bandyti atidaryti.

Šis aukštos kokybės daugiafunkcinis užraktas yra lengvai tvirtinamas prie dauguma paviršių. Jis yra ne tik patogus, bet ir nekenkia jūsų baldams. Nereikia varžtų ar gręžimo – jūsų stalčių apsauga nuo vaikų bus tvirtai pritvirtinta naudojant 3M lipnią dvipusę pagalvėlę, kuri užtikrina stiprų ir patikimą sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Po naudojimo ją galima saugiai pašalinti, nepažeidžiant objekto, prie kurio buvo pritvirtinta.

Universalus saugumo užraktas yra ne tik praktiškas, bet ir patogus. Jo ilgis reguliuojamas, todėl jis tinka įvairiems spintelių ir stalčių dydžiams. Ši vaikų apsaugos priemonė yra ne tik apsauga nuo vaikų, bet ir kokybiška investicija į jūsų namų saugumą.

Norint pritvirtinti apsaugą, tiesiog nuvalykite baldo paviršių, nulupkite apsauginę popierinę juostelę nuo apsaugos, apsaugą tvirtai prispauskite prie baldo paviršiaus ir prispaudę palaikykite 10 sekundžių. Maksimalus tvirtumas pasiekiamas po 24 valandų.

Universalus saugumo užraktas – tai ne tik vaikų prekė, bet ir kūdikių prekė, tai stalčių apsauga nuo vaikų, kurią galima lengvai pritaikyti namuose.

  • Vienoje pakuotėje: 4 vnt.;
  • Matmenys: 220×45mm;
  • Spalva: balta – pilka.
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas)+ PE (Polietilenas)
  • Užraktas skirtas 0-4 metų vaikams.

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%

Dėkojame, kad pasirinkote “Vaikusaugumas” – mes esame čia, kad padėtume jums pasirūpinti savo vaikų saugumu ir jūsų namų apsauga.

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video panašios prekės:

Svoris 0,168 kg
Išmatavimai 22 × 16 × 2 cm
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Universalus saugumo užraktas.”