Nemokamas siuntimas į paštomatą apsipirkus už €40+*

Universalus saugumo užraktas.

Original price was: €17,99.Current price is: €11,99. su PVM
SKU: 1350

Šis užraktas stalčiams ir spintelėms yra lengvai pritvirtinamas ir nereikalauja gręžimo ar varžtų, todėl jis yra idealus sprendimas stalčių apsaugai nuo vaikų.


Kauno sandėlyje


Užsisakius iki 22:00 siuntą išsiųsime šiandieną*

Gaukite siuntą per 1-3 darbo dienas** arba atsiimkite užsakymą Kauno sandėlyje iki 18:00

Užsakymo pakavimo bei siuntimo laikas*

Kiekviena prekė kuri turi norodymą „Kauno sandėlyje” prekės puslapyje – yra mūsų Kauno sandėlyje. Kiekvienas apmokėtas užsakymas yra vykdomas kas diena. Visus gautus užsakymus siunčiame jūsų pasirinktu būdu atsiskaityme. Visus paštomatų užsakymus gautus iki 22:00 d.d. išsiunčiame tą pačia dieną – kurjerinęs siuntas siunčiame darbo laiku d.d. atvykus kurjeriui.


Prekių pristatymo / atsiemimo laikai**

Prekių atsiemimas iš Kauno sandėlio

Apmokėjus užsakymą bei gavus laišką „Jūsų užsakymas Įvykditas” galite atvykti atsiimti prekes nuo 12:00 iki 18:00 valandos d.d. – prašome paskambinti 30 minučių prieš atvykstant. Jeigu jums reikia skubiai atsiimti siuntą – prašome paskambinti mums kad paruoštume ja prieš jums atvykstant. Taipogi, jeigu siunta reikalinga atsiemimui ne darbo dienomis prašome paskambinti dėl galimybių.

-Prekių pristatymas Lietuvoje per paštomatus – iš Kauno sandėlio

Prekes pristatomę visos Lietuvos teritorijoje naudojantis „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express, Itella paštomatų ir kurjerių paslaugomis.

Paštomatų užsakymai yra įdėdami į paštomatus tą pačia dieną kelis kartus. „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express, Itella paštomatų darbuotojai surenka siuntinius iš paštomatų kelis kartus per dieną, bet paskutinius surinkimus dienoje vykdo iki 18:00-22:00 valandą, priklausant nuo paštomato lokacijos. Prekių pristatymo terminas 1-3 d.d.. Mums įvykdžius užsakymą, Jūs gausite laišką su siuntos sėkimo numerių. Visos siuntos keliauja iš Kauno.

-Prekių pristatymas Lietuvoje per kurjerį – iš Kauno sandėlio

Kurjerio užsakymai yra perduodami kurjeriui tą pačia dieną atvykus kurjeriui. Kurjerio atvykimo laikai yra tarp 12:00 iki 17:00 – priklausomai nuo kurjerio darbuotojo užimtumo. Kurjeriui atvykus anksčiau negu buvo padarytas jūsų užsakymas, siuntos sekimo numeris bus sugeneruotas tą pačią dieną, bei perduotas kurjeriui kitą d.d..


Aprašymas

Apsauga nuo vaiku, Vaiku prekes, Vaikams prekes, Stalčių apsauga nuo vaiku, Stalčių apsaugos nuo vaiku, Spintelių apsauga nuo vaiku, Vaiku apsaugos, Apsauga nuo vaiku spintelėms, Stalčių apsauga nuo vaikų, Apsaugos spintelėms nuo vaiku.

Universalus saugumo užraktas – efektyvus vaikų apsaugos užraktas, kuris yra būtina kiekvienos šeimos stalčių ir spintelių apsauga nuo vaikų. Šis užraktas stalčiams ir spintelėms yra unikalus dėl savo universalaus taikymo. Jis puikiai tinka visų tipų stalčiams, spintelėms, šaldytuvams, klozeto dangčio užraktas, mikrobanginėms krosnelėms ir kitoms įrangos dalims, kurias vaikai gali bandyti atidaryti.

Šis aukštos kokybės daugiafunkcinis užraktas yra lengvai tvirtinamas prie dauguma paviršių. Jis yra ne tik patogus, bet ir nekenkia jūsų baldams. Nereikia varžtų ar gręžimo – jūsų stalčių apsauga nuo vaikų bus tvirtai pritvirtinta naudojant 3M lipnią dvipusę pagalvėlę, kuri užtikrina stiprų ir patikimą sukibimą su bet kokiu paviršiumi. Po naudojimo ją galima saugiai pašalinti, nepažeidžiant objekto, prie kurio buvo pritvirtinta.

Universalus saugumo užraktas yra ne tik praktiškas, bet ir patogus. Jo ilgis reguliuojamas, todėl jis tinka įvairiems spintelių ir stalčių dydžiams. Ši vaikų apsaugos priemonė yra ne tik apsauga nuo vaikų, bet ir kokybiška investicija į jūsų namų saugumą.

Norint pritvirtinti apsaugą, tiesiog nuvalykite baldo paviršių, nulupkite apsauginę popierinę juostelę nuo apsaugos, apsaugą tvirtai prispauskite prie baldo paviršiaus ir prispaudę palaikykite 10 sekundžių. Maksimalus tvirtumas pasiekiamas po 24 valandų.

Universalus saugumo užraktas – tai ne tik vaikų prekė, bet ir kūdikių prekė, tai stalčių apsauga nuo vaikų, kurią galima lengvai pritaikyti namuose.

  • Vienoje pakuotėje: 4 vnt.;
  • Matmenys: 220×45mm;
  • Spalva: balta – pilka.
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas)+ PE (Polietilenas)
  • Užraktas skirtas 0-4 metų vaikams.

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%

Dėkojame, kad pasirinkote „Vaikusaugumas” – mes esame čia, kad padėtume jums pasirūpinti savo vaikų saugumu ir jūsų namų apsauga.

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video panašios prekės:

Papildoma informacija

Svoris 0,168 kg
Išmatavimai 22 × 16 × 2 cm
Spalva

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.