Užraktas spintelių apsaugai.

Prekės kodas: 1396

2,99 su PVM

Šį mėnesį parduota: 351

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Užraktas yra ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas, tinka bet kokio tipo baldams ir įrengimams. Be to, šis užraktas yra ne tik baldu apsaugos nuo vaikų priemonė, bet ir stalčių apsauga nuo vaikų, kuria galima užrakinti stalčius ir spinteles.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 31 gegužės, 2023**
Pateikite užsakymą per 15 valandų ir 58 minučių kad gauti prekę/es 2 birželio, 2023**

Vaiku apsaugos, Užraktai nuo vaiku, Stalčių apsauga nuo vaikų, Baldu apsaugos nuo vaiku, Užraktas nuo vaiku, Apsauga nuo vaikų, Apsaugos spintelėms nuo vaiku, Vaiku apsauga.

Kampinis užraktas – Užraktas spintelių apsaugai yra inovatyvus ir praktiškas sprendimas, užtikrinantis nepriekaištingą apsaugą nuo vaikų. Šios stalčių ir spintelių apsaugos nuo vaikų yra sukurtos taip, kad vaikas negalėtų jų atidaryti, suteikiant Jums ramybę ir apsaugą Jūsų namuose.

Šis užraktas be gręžimo ir instrumentų yra lengvai montuojamas užraktas spintelėms, kurio montavimas trunka mažiau nei 2 minutes. Užraktas yra pritvirtinamas naudojant lipnias 3M dvipusės pagalvėlės, kurios tvirtai ir patikimai sukimba su dauguma paviršių. Pritvirtinimas yra paprastas ir greitas: nuvalykite baldo ar įrenginio paviršių, nuimkite apsauginę popierinę juostelę nuo užrakto, tvirtai prispauskite užraktą prie baldo ar įrenginio paviršiaus ir palaikykite 10 sekundžių. Maksimalus tvirtumas pasiekiamas tik po 24 valandų.

Kampinis užraktas – spintelių užraktai yra išskirtinai baltos spalvos, kas puikiai dera su dauguma interjerų. Produktas yra pagamintas iš aukštos kokybės ABS plastiko, todėl užtikrina ilgalaikį ir patikimą naudojimą.

Ši stalčių ir spintelių apsauga nuo vaikų yra puiki priemonė Jūsų vaiko saugumui užtikrinti. Ji neleidžia vaikui atidaryti spintelių ir stalčių, todėl jūsų namuose sumažėja galimybė, kad vaikas gali pasiekti pavojingus daiktus ar medžiagas.

Užraktas yra ne tik funkcionalus, bet ir estetiškas, tinka bet kokio tipo baldams ir įrengimams. Be to, šis užraktas yra ne tik baldu apsaugos nuo vaikų priemonė, bet ir stalčių apsauga nuo vaikų, kuria galima užrakinti stalčius ir spinteles.

Visa ši informacija rodo, kad „Vaikusaugumas“ yra patikima ir veiksminga sistema, skirta apsaugoti Jūsų vaikus ir Jūsų namus. Kampinis užraktas – spintelių užraktai yra būtina investicija į Jūsų vaiko saugumą ir Jūsų namų apsaugą. Šis produktas nėra tik apsauga, bet ir priemonė, kuria galima užtikrinti ramybę žinant, kad Jūsų vaikas yra saugus ir gerai apsaugotas. Įsigykite šią spintelių apsaugą nuo vaikų ir patirkite, kaip „Vaikusaugumas“ gali padėti Jums užtikrinti vaiko saugumą.”

Užraktas spintelių apsaugai Charakteristikos:

  • Matmenys: 7,5x7x3,7 cm.;
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas);
  • Komplektas: 2 vienetas.;
  • Spalva: Balta;
  • Užraktas skirtas 0-3 metų vaikams.;

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 9 balų;
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų;
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 9 balų;
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 10%;

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Informacinis vaizdo įrašas apie panašius daiktus:

Svoris 0,08 kg
Išmatavimai 8 × 6 × 4 cm
Spalva

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Užraktas spintelių apsaugai.”