Nemokamas siuntimas į paštomatą apsipirkus už €40+*

Greitas pristatymas. Pažymėtos prekės sandėlyje

Spintelių, stalčių ir kt. užraktas 6 vnt.

Original price was: €28,95.Current price is: €15,99. su PVM-45%

Tai efektyvus vaikų apsaugos užraktas, kuris tinka ne tik stalčiams, bet ir spintelėms, šaldytuvams, klozeto dangčio užraktas, mikrobanginėms krosnelėms ir kitokiems baldams.

Kauno sandėlyje

Įsigykite šį produktą dabar ir gaukite 16 taškų!
Papildoma informacija
Svoris0,300 kg
Išmatavimai30 × 11 × 10 cm
Spalva

,

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

1328

Aprašymas

Stalčių apsauga nuo vaiku, Spintelių apsaugos nuo vaiku, Spintelių užraktai, Stalčių apsaugos, Apsaugos baldams nuo vaiku, Užraktas stalčiams ir spintelėms, Spintelių durelių užraktas. Apsaugos priemonės vaikams, Užraktas stalčiams, Apsauga nuo vaiku, Negręžiamas užraktas, Saugus užraktas baldams.

Spintelių, stalčių ir kt. užraktas – tai aukštos kokybės apsaugos prekė, kuria galite patikimai užtikrinti vaikų saugumą namuose. Jis skirtas apsaugoti vaikus nuo galimų pavojų, atsirandančių atidarant stalčius ar spinteles.

Ši stalčių apsauga nuo vaikų pasižymi universalia funkcionalumu ir lengvu montavimu. Tai efektyvus vaikų apsaugos užraktas, kuris tinka ne tik stalčiams, bet ir spintelėms, šaldytuvams, klozeto dangčio užraktas, mikrobanginėms krosnelėms ir kitokiems baldams. Jo ilgis yra reguliuojamas, todėl jį galima pritaikyti įvairiausiems poreikiams.

Lengvas tvirtinimas stalčiams yra vienas didžiausių šios apsaugos privalumų. 3M lipnios dvipusės pagalvėlės suteikia tvirtą ir patikimą sukibimą su paviršiumi, todėl užraktas stalčiams gali būti montuojamas be gręžimo ir varžtų. Po naudojimo šią apsaugą nuo vaikų spintelėms galima saugiai pašalinti, nepažeidžiant baldų.

„Vaikusaugumas” įmonės Spintelių, stalčių ir kt. užraktas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimos „apsaugos spintelėms nuo vaikų” ir nori užtikrinti savo vaikų saugumą. Be to, tai yra puiki investicija į vaikų saugumą, nes apsauga nuo vaikų stalčių atidarymo sumažina galimybę, kad jie gautų sužeidimų ar suvalgytų kažką kenksmingo.

Taigi, nesvarbu, ar norite apsaugoti stalčius, ar spinteles, mūsų užraktas yra puikus pasirinkimas užtikrinti vaikų saugumą namuose. Kreipkitės į „Vaikusaugumas” dėl šios ir kitų aukštos kokybės vaikų apsaugos prekių.

Apsaugos Vaikams SPECIFIKACIJA:

  • Matmenys: 200×55mm;
  • Spalva: baltą -pilka;
  • Komplektas – 6 vnt.;

Apsauga nuo Vaiku Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%
  • Užraktas skirtas 0-4 metų vaikams.

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video:

Paskyra
Norų sąrašas
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Spintelių, stalčių ir kt. užraktas 6 vnt.

Original price was: €28,95.Current price is: €15,99. su PVM

Kauno sandėlyje

Įsigykite šį produktą dabar ir gaukite 16 taškų!
KREPŠELIS 0
ŽIŪRĖTOS PREKĖS 0
Pridėta! PERŽIŪRĖTI

You might be interested in..

Pirkti daugiau View Cart Checkout