Daugiafunkcinis užraktas su ilgio reguliavimu

Prekės kodas: 1327

3,89 su PVM

Šį mėnesį parduota: 315

Didmenos kainos nuo 50vnt. teiraukitės El. paštu

Užraktas tinka bet kokio tipo baldams: spintoms, stalčiams, šaldytuvams, tualetams. Ilgis reguliuosi. Šis vaikų prekės yra ne tik praktiškos, bet ir ypač patogios naudoti.

Prekė sandėlyje

Šią prekę išsiųsime: 5 gruodžio, 2023**
Pateikite užsakymą per 19 valandų ir 32 minučių kad gauti prekę/es 7 gruodžio, 2023**

Apsauga nuo vaiku, Vaiku prekes, Vaikams prekes, Stalčių apsauga nuo vaiku, Stalčių apsaugos nuo vaiku, Spintelių apsauga nuo vaiku, Vaiku apsaugos, Apsauga nuo vaiku spintelėms, Stalčių apsauga nuo vaikų, Apsaugos spintelėms nuo vaiku.

Daugiafunkcinis užraktas su ilgio reguliavimu – efektyvus vaikų apsaugos sprendimas, skirtas apsaugoti nuo vaikų. Šis aukštos kokybės daugiafunkcinis užraktas puikiai tinka įvairiems namų interjero elementams, tokiems kaip spintelės, stalčiai, šaldytuvai, unitazai, mikrobanginės krosnelės ir daugeliui kitų.

Užraktas stalčiams ir spintelėms yra lengvas tvirtinimas stalčiams, kuriame nereikia gręžimo ir varžtų. Taikant šią spintelių apsauga nuo vaikų, jūsų baldai ir prietaisai nebus pažeisti. Vaikusaugumas siūlo šią stalčių apsaugą nuo vaikų, kad galėtumėte ramiai jaustis dėl savo mažųjų saugumo.

Daugiafunkcinis užraktas su ilgio reguliavimu pasižymi lengvu tvirtinimu prie įvairių paviršių dėka 3M lipnių dvipusių pagalvėlių. Šios pagalvėlės užtikrina tvirtą ir patikimą sukibimą su dauguma paviršių, o vėliau galima saugiai pašalinti be jokių pažeidimų.

Norint pritvirtinti apsaugą nuo vaikų spintelėms, tiesiog nuvalykite paviršių, nulupkite apsauginę popierinę juostelę ir tvirtai prispauskite prie baldo paviršiaus. Maksimalus tvirtumas pasiekiamas tik po 24 valandų.

Šis vaikams prekes siūlantis užraktas yra universalus, todėl jis tinka bet kokio tipo baldams. Įsigykite šią vaikų apsaugos sprendimą, kad užtikrintumėte savo namų saugumą ir ramybę.

Pasirūpinkite savo vaikų saugumu ir rinkitės kokybiškas vaikams prekes iš „Vaikusaugumas“ įmonės, kuri siūlo aukštos kokybės stalčių apsaugos nuo vaikų, apsaugos spintelėms nuo vaikų bei kitas vaiku apsaugos priemones.

Apsaugos Vaikams SPECIFIKACIJA:

  • Matmenys: 200×55mm
  • Spalva: balta-pilka
  • Komplektas – 1 vnt.

Naudojimo ypatumai:

Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%
Užraktas skirtas 0-4 metų vaikams.

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Video:

Svoris 0,04 kg
Išmatavimai 30 × 11 × 2 cm
Spalva

,

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Daugiafunkcinis užraktas su ilgio reguliavimu”