Nemokamas siuntimas į paštomatą apsipirkus už €40+*

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų

6,79 su PVM
SKU: 1200

Užraktas- universali vaikų apsauga nuo visų įmanomų rankenų. Universalų rankenos blokatorių nuo vaikų – saugumo garantą Jūsų šeimai. Ši revoliucinė vaiko saugumo priemonė yra būtina kiekvienai šiuolaikinės šeimos namų aplinkai.


Kauno sandėlyje


Užsisakius iki 22:00 siuntą išsiųsime šiandieną*

Gaukite siuntą per 1-3 darbo dienas** arba atsiimkite užsakymą Kauno sandėlyje iki 18:00

Užsakymo pakavimo bei siuntimo laikas*

Kiekviena prekė kuri turi norodymą „Kauno sandėlyje” prekės puslapyje – yra mūsų Kauno sandėlyje. Kiekvienas apmokėtas užsakymas yra vykdomas kas diena. Visus gautus užsakymus siunčiame jūsų pasirinktu būdu atsiskaityme. Visus paštomatų užsakymus gautus iki 22:00 d.d. išsiunčiame tą pačia dieną – kurjerinęs siuntas siunčiame darbo laiku d.d. atvykus kurjeriui.


Prekių pristatymo / atsiemimo laikai**

Prekių atsiemimas iš Kauno sandėlio

Apmokėjus užsakymą bei gavus laišką „Jūsų užsakymas Įvykditas” galite atvykti atsiimti prekes nuo 12:00 iki 18:00 valandos d.d. – prašome paskambinti 30 minučių prieš atvykstant. Jeigu jums reikia skubiai atsiimti siuntą – prašome paskambinti mums kad paruoštume ja prieš jums atvykstant. Taipogi, jeigu siunta reikalinga atsiemimui ne darbo dienomis prašome paskambinti dėl galimybių.

-Prekių pristatymas Lietuvoje per paštomatus – iš Kauno sandėlio

Prekes pristatomę visos Lietuvos teritorijoje naudojantis „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express, Itella paštomatų ir kurjerių paslaugomis.

Paštomatų užsakymai yra įdėdami į paštomatus tą pačia dieną kelis kartus. „Lietuvos pašto“, Omniva, LP Express, Itella paštomatų darbuotojai surenka siuntinius iš paštomatų kelis kartus per dieną, bet paskutinius surinkimus dienoje vykdo iki 18:00-22:00 valandą, priklausant nuo paštomato lokacijos. Prekių pristatymo terminas 1-3 d.d.. Mums įvykdžius užsakymą, Jūs gausite laišką su siuntos sėkimo numerių. Visos siuntos keliauja iš Kauno.

-Prekių pristatymas Lietuvoje per kurjerį – iš Kauno sandėlio

Kurjerio užsakymai yra perduodami kurjeriui tą pačia dieną atvykus kurjeriui. Kurjerio atvykimo laikai yra tarp 12:00 iki 17:00 – priklausomai nuo kurjerio darbuotojo užimtumo. Kurjeriui atvykus anksčiau negu buvo padarytas jūsų užsakymas, siuntos sekimo numeris bus sugeneruotas tą pačią dieną, bei perduotas kurjeriui kitą d.d..


Aprašymas

Durų užraktas be įrankių, Vaiko saugumo priemonės, Uzraktas nuo vaiku, Vaiku saugumas, Langu uzraktai nuo vaiku, Duru uzraktas nuo vaiku, Plastikiniu langu apsauga nuo vaiku, Saugumas namuose, Universalus rankenos blokatorius, Apsauga nuo vaiku.

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų – tai esminė vaiko saugumo priemonė, skirta apsaugoti Jūsų vaikus nuo bet kokio neleistino priėjimo prie durų, langų, dujinės viryklės arba čiaupų. Šis produktas yra esminė investicija į saugumą namuose vaikams, garantuojantis ramią protą tiek namuose, tiek vaikų darželyje.

Blokatorius yra sukurtas su maksimaliai pritaikytu skląsčiu su mygtuku, kuris yra per sudėtingas mažiesiems atidaryti, tačiau paprastas suaugusiesiems. Taip pat šis durų užraktas be raktų yra lengvai eksploatuojamas – vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atrakinti duris, tuo pačiu išlaikydami vaiko saugumą.

Būdami durų užraktas be grąžto ir įrankių, šis produktas lengvai pritvirtinamas prie bet kokios durų rankenos, dėka lipnios didelio klampumo 3M VHB juostelės. Po 24 valandų pritvirtinimas bus dar tvirtesnis, ir blokatorius gali būti lengvai pašalinamas, nepaliekant jokių pėdsakų ir nepakenkiant aplinkinėms durims.

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų yra idealus pasirinkimas namuose ir vaikų darželyje, nes jis tinkamas visoms standartinėms durų rankenoms. Tai yra vienas iš būtiniausių prekių vaikams, kurios gali sulaikyti vaikus ir augintinius nuo durų atidarymo ir išlaikyti juos saugius.

Šis durų blokatorius nuo vaikų yra gaminamas iš aukštos kokybės ABS plastiko, kuris yra stiprus, patvarus ir ilgaamžis. Su 93x90x30 mm matmenimis, jis yra pakankamai mažas, kad nepastebimai įsilieptų į Jūsų kambario dizainą, bet pakankamai efektyvus, kad apsaugotų Jūsų vaikus nuo atsitiktinių traumų ir nelaimingų atsitikimų.

„Vaikusaugumas“ siūlo šį universalią rankenos blokatorių nuo vaikų kaip būtina saugumo priemonė visiems, kuriems rūpi jų vaikų saugumas. Užsisakykite šiandien ir padarykite Jūsų namus saugesne ir ramiau gyvenimo vieta.

Charakteristikos:

  • Matmenys: 93x90x30 mm
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas)
  • Komplektas: 2 vienetai.
  • Spalva: balta
  • Užraktas skirtas 0-3 metų vaikams.

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Panaši preke:

Panašios prekės video:

Papildoma informacija

Svoris 0,145 kg
Išmatavimai 17 × 10 × 4 cm
Spalva

Naudojimosi erdvė

Kambariui, Virtuvei

Užrakto tipas

Blokatorius, Dvigubas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.