Nemokamas siuntimas į paštomatą apsipirkus už €40+*

Greitas pristatymas. Pažymėtos prekės sandėlyje

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų

Original price was: €9,99.Current price is: €6,99. su PVM-30%

Užraktas- universali vaikų apsauga nuo visų įmanomų rankenų. Universalų rankenos blokatorių nuo vaikų – saugumo garantą Jūsų šeimai. Ši revoliucinė vaiko saugumo priemonė yra būtina kiekvienai šiuolaikinės šeimos namų aplinkai.

Kauno sandėlyje

Įsigykite šį produktą dabar ir gaukite 7 taškų!
Papildoma informacija
Svoris0,145 kg
Išmatavimai17 × 10 × 4 cm
Spalva

Naudojimosi erdvė

Kambariui, Virtuvei

Užrakto tipas

Blokatorius, Dvigubas

Atsiliepimai (0)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

1200

Aprašymas

Durų užraktas be įrankių, Vaiko saugumo priemonės, Uzraktas nuo vaiku, Vaiku saugumas, Langu uzraktai nuo vaiku, Duru uzraktas nuo vaiku, Plastikiniu langu apsauga nuo vaiku, Saugumas namuose, Universalus rankenos blokatorius, Apsauga nuo vaiku.

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų – tai esminė vaiko saugumo priemonė, skirta apsaugoti Jūsų vaikus nuo bet kokio neleistino priėjimo prie durų, langų, dujinės viryklės arba čiaupų. Šis produktas yra esminė investicija į saugumą namuose vaikams, garantuojantis ramią protą tiek namuose, tiek vaikų darželyje.

Blokatorius yra sukurtas su maksimaliai pritaikytu skląsčiu su mygtuku, kuris yra per sudėtingas mažiesiems atidaryti, tačiau paprastas suaugusiesiems. Taip pat šis durų užraktas be raktų yra lengvai eksploatuojamas – vienu mygtuko paspaudimu Jūs galite atrakinti duris, tuo pačiu išlaikydami vaiko saugumą.

Būdami durų užraktas be grąžto ir įrankių, šis produktas lengvai pritvirtinamas prie bet kokios durų rankenos, dėka lipnios didelio klampumo 3M VHB juostelės. Po 24 valandų pritvirtinimas bus dar tvirtesnis, ir blokatorius gali būti lengvai pašalinamas, nepaliekant jokių pėdsakų ir nepakenkiant aplinkinėms durims.

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų yra idealus pasirinkimas namuose ir vaikų darželyje, nes jis tinkamas visoms standartinėms durų rankenoms. Tai yra vienas iš būtiniausių prekių vaikams, kurios gali sulaikyti vaikus ir augintinius nuo durų atidarymo ir išlaikyti juos saugius.

Šis durų blokatorius nuo vaikų yra gaminamas iš aukštos kokybės ABS plastiko, kuris yra stiprus, patvarus ir ilgaamžis. Su 93x90x30 mm matmenimis, jis yra pakankamai mažas, kad nepastebimai įsilieptų į Jūsų kambario dizainą, bet pakankamai efektyvus, kad apsaugotų Jūsų vaikus nuo atsitiktinių traumų ir nelaimingų atsitikimų.

„Vaikusaugumas“ siūlo šį universalią rankenos blokatorių nuo vaikų kaip būtina saugumo priemonė visiems, kuriems rūpi jų vaikų saugumas. Užsisakykite šiandien ir padarykite Jūsų namus saugesne ir ramiau gyvenimo vieta.

Charakteristikos:

  • Matmenys: 93x90x30 mm
  • Medžiaga: ABS (Aukštos kokybės plastikas)
  • Komplektas: 2 vienetai.
  • Spalva: balta
  • Užraktas skirtas 0-3 metų vaikams.

Naudojimo ypatumai:

  • Vaikui pasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Vaikui nepasiekus užraktą, stiprumo koeficientas – lygus 10 balų
  • Tempimo metu, stiprumo koeficientas: 10 balų
  • Vaiko atidarymo galimybės – lygios 0%

SVARBU: Nuriebalinti paviršių prieš klijuojant ! (Peržiūrėti) ✔️

Panaši preke:

Panašios prekės video:

Paskyra
Norų sąrašas
Prisijungti
Atstatyti slaptažodį

Pamiršote slaptažodį? Įveskite vartotojo vardą arba el.pašto adresą. Į el.pašto dėžutę gausite nuorodą naujam slaptažodžiui susikurti.

Universalus rankenos blokatorius nuo vaikų

Original price was: €9,99.Current price is: €6,99. su PVM

Kauno sandėlyje

Įsigykite šį produktą dabar ir gaukite 7 taškų!
KREPŠELIS 0
ŽIŪRĖTOS PREKĖS 0
Pridėta! PERŽIŪRĖTI

You might be interested in..

Pirkti daugiau View Cart Checkout